søndag, mai 28, 2023

Ny podkast fra Lokalfotballen ligger ute – Vi snakker egentlig om alt i breddefotballen

Date:

Share post:

Pål Thoreid og Roy Arne Berg er gjester i episode 2 av Lokalfotballen sin podkast. Hovedfokuset er 4. og 5. divisjon, men vi sklir nok innom det meste.

Pål Thoreid (Blaker) og Roy Arne Berg (Eidsvold IF) øser ut med sin kunnskap om den lokale fotballen på Romerike. Vi diskuterer godt det meste fra 3. divisjon og nedover, men med mest fokus på 4. divisjon og 5. divisjon.

Neste episode kommer til å ha fokus på 2. og 3. divisjon, og den kommer nok til uka. Gjerne følg, lik og del Lokalfotballen sine podkast-sendinger. En stor takk til Mottaket Media som har et fantastisk studio sentralt i Lillestrøm, og dyktige folk som hjelper til der det trengs.

ebrathen
ebrathenhttp://www.lokalfotballen.blog
Jeg er eier og driver av lokalfotballen.blog. Stor kunnskap om breddefotballen på Romerike, og elsker det å skrive og fortelle om grasrota. Den har gitt meg mye, og bloggen er til for å gi tilbake.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

Related articles

PODKAST: Lokalfotballen på Romerike er i full gang

Et sterk panel snakker om åpninga av 4. divisjon og alt rundt, pluss gjennomgang av 3. divisjon og...

PODKAST: Full fokus på 4. divisjon med Isetorp og Arstad

Ny podkast er ute der du hører på podkast. Lokalfotballen har hatt besøk av Stian Isetorp og Mats...

PODKAST: – Dommer elsker fotball like mye som resten i fotballfamilien

Episode 3 av Lokalfotballen sin podkast er ute. Fokuset er på dommere, og vi har besøk av Christian...

PODKAST: Alt om 3. divisjon med Johansen og Holt

Episode 2 av podkasten til Lokalfotballen er nå ute. Gjester er Knut Erik Johansen og Kai Holt, og...