fredag, juni 9, 2023

Lokalfotballen sin podcast med gjester | Kai Holt og Per Einar Gjelsvik

Date:

Share post:

I tredje episode av Lokalfotballen sin podcast tar vi en skikkelig trenerprat med Kai Holt (Skjetten) og Per Einar Gjelsvik (Skedsmo).

Kai Holt og Per Einar Gjelsvik diskuterer faget fotballtrener, kommunikasjon og ser på 4. divisjon. Vi fikk de dessverre ikke ut på glattisen for å lage en drømmeellever for 4. divisjon.

Sett deg tilbake og nyt en god fotballprat.

Hør også:

Episode 1: Thoreid, Berg og Svardahl – 4. divisjon

Episode 2: Nordlie, Forsberg og Åkvåg – 2. divisjon og 3. divisjon.

Kai Holt, Per Einar Gjelsvik og Espen Bråthen snakker om trenergjerningen og 4. divisjon.
ebrathen
ebrathenhttp://www.lokalfotballen.blog
Jeg er eier og driver av lokalfotballen.blog. Stor kunnskap om breddefotballen på Romerike, og elsker det å skrive og fortelle om grasrota. Den har gitt meg mye, og bloggen er til for å gi tilbake.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

Related articles

Direkte fra 4. divisjon: Rælingen – Fjellhamar

Serieleder Rælingen får besøk av formlaget Fjellhamar i 4. divisjon i Marikollen. Følg alt direkte på Lokalfotballen.

Foran den 11. serierunde i 4. divisjon på Romerike

Sola skinner som aldri før. Det er nesten full fotballrunde i kveld. Her er kommentarer og tips foran...

Breddefotballens helg sparker i gang – støtt din lokale klubb

Nå er det Breddefotballens helg. Det er lokalfotball på hele Romerike. Her er oversikten, og du må støtte...

Direkte fra 4. divisjon: Sørumsand – Hauerseter

Sørumsand får besøk av Hauerseter til en toppkamp i 4. divisjon. Du kan følge alt direkte her på...