Treningskamper for lokalfotballen på Romerike i 2020

I en av verdens lengste treningsperioder så spilles det mange kamper. Her har du full oversikt på lokale lags treningskamper for 2020.

Siden blir fortløpende oppdatert torsdag og fredag

Januar

19. jan  13:30 UllKisa 2 – Skedsmo Jessheim

25.jan 12:00 Ullern – Gjelleråsen 3-2
25.jan 13:00 Skjetten – Ready Skjetten stadion 0-0
25.jan  18.00 Manglerud Star – Skedsmo Manglerudhallen
26.jan 15:00 Sander – Sørumsand Kongsvingerhallen
26.jan 19:00 Raumnes & Årnes – Gjerdrum Kongsvingerhallen

29.jan 18:30 Sagene – Fjellhamar

Februar

1.feb 12:00 Ullern – Lørenskog
1.feb 13:00 Eidsvold Turn – Gjelleråsen Myhrer
1. feb 14:00 Ullern 2 – Lørenskog 2
3. feb 20:00 Kløfta – Skjetten Nye Bakkedalen
3. feb ?? Gjerdrum – AHFK Ask kunstgress

7. feb 19:00 Gjelleråsen – Skeid 2 LSK-Hallen
8. feb 12:00 Lørenskog – Kjelsås Rolvsrud
8. feb 12:00 Sander – Fjellhamar Kongsvingerhallen
8. feb 13:00 Skedsmo – Heming Skedsmo stadion
8. feb 14:00 Raumnes & Årnes – Skjetten Kongsvingerhallen
8. feb 14:00 Eidsvold IF – Løvenstad
8. feb 15:00 Jevnaker – Sørumsand Jevnaker stadion

10.feb 20:00 Blaker – Gjelleråsen 2 Strømmen stadion

12.feb 20:00 Rælingen – Eidsvold Turn 2 Marikollen
12.feb 20:00 Kløfta – Rommen Bakkedalen
13.feb 20:00 Løvenstad – Hvam Sandbekken

14.feb 17:30 Skjetten – Aurskog-Høland Skjetten stadion
15.feb 12:00 Gjelleråsen – Hønefoss Strømmen stadion
15.feb 13:00 Skedsmo – Nesodden Skedsmo stadion
15.feb 12:00 Rælingen – Sørumsand Marikollen
15.feb 14:00 Ull/Kisa 2 – Eidsvold Turn 2 Jessheim

22.feb 10:00 ?? – Skjetten Vestfoldhallen
22.feb 12:00 Lørenskog – FUVO Rolvsrud
22.feb 12:00 Årvoll – Fjellhamar
22.feb 12:00 Sander – Blaker Kongsvingerhallen
22.feb 13:00 Skedsmo – Rilindja Skedsmo stadion

25.feb ?? Gran – AHFK Gran stadion
26.feb 20:00 Kløfta – Løten Bakkedalen

29.feb 12:00 Lørenskog – Follo Rolvsrud
29.feb 12:30 Vålerengen 2 – Eidsvold Turn Valhall
29.feb 13:00 Skedsmo – LSK 2 Skedsmo Stadion
29.feb 14:00 Grorud 2 – Gjelleråsen
29.feb 14:30 Skjetten – Fjellhamar Skjetten stadion
29.feb 16:00 Eidsvold Turn 2 – Eidsvold IF Myhrer

Mars

2.mars 20.15 Gjerdrum – Blaker Rema1000 Ask kunstgress
3.mars 19:00 Drøbak/Frogn – Kløfta

5. mars 20.00 Løvenstad – Blaker Sandbekken kunstgress
6.mars 17:30 Skjetten – Oppsal Skjetten stadion
6. mars 19:00 Lyn – Gjelleråsen Kringsjå

7.Mars 13:00 Skedsmo – Follo Skedsmo stadion
7.mars 14:00 Lørenskog – Sagene Rolvsrud
8.mars 15:30 Ready – Lørenskog Hemingbanen

9.mars 20:30 Grei – Fjellhamar Kaldbakken

12.mar ???? Grei – Skedsmo ?
12.mars ?? AHFK – Løten Høland stadion

14. mars 13:00 Lokomotiv Oslo – Gjelleråsen NIH
14.mars 13.00 Svelvik – Blaker Solbakken kunstgress
14.mars 14:00 Eidsvold Turn – Kvik Halden Myhrer
14.mars 16:30 Eidsvold Turn 2 – Løvenstad Myhrer
14.mars ??:?? Ottestad – Raumnes & Årnes
15.mars 14:00 Kløfta – Ull/Kisa 2 Bakkedalen

18.mars 18:30 Fjellhamar – Fagerborg Fjellhamar stadion
18.mars 19:15 Sander – Kløfta NM-KVALIK
19.mars 20:00 Løvenstad – Søndre Høland Sandbekken

20.mars 20:30 GJelleråsen – Oppsal LSK-Hallen
21.mars 14:00 Lørenskog – Gjerdrum Rolvsrud
21.mars 14:00 Eidsvold Turn – Elverum Myhrer
21.mars 16:00 Eidsvold Turn 2 – Raumnes & Årnes Myhrer
22.mars 13:30 Bærum U19 – Gjelleråsen 2 Kadettangen
22.mars ??:?? Lyn – Lørenskog Kringsjå

25.mars 18:30 Fjellhamar – Bøler Fjellhamar stadion

27.mars 20:30 Gjelleråsen – Follo LSK-Hallen
28.mars 12:00 Lørenskog – Gjelleråsen Rolvsrud

April

4.april 16:00 Lillestrøm 2 – Gjelleråsen LSK-Hallen
4.april 15:00 Fredrikstad – Eidsvold Turn Fredrikstad stadion

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.