Klare overganger foran 2020-sesongen på Romerike

Det har vært mange overganger til nå på Romerike, og det kommer garantert flere. Her er oversikt på alle overgangene i lokalfotballen.

OBOS

Lillestrøm

Inn:

Ut: Mats Haakenstad (KUPS), Daniel Pedersen (Brann), Joonas Tamm (Flora Tallinn), Marko Maric (Hoffenheim)

Strømmen

Inn:

Ut: Victor Grodåas (Kongsvinger), John Olav Norheim (Jerv)

Ull/Kisa

Inn: Vegard Servold (Sørumsand), Ole Breistøl (Sandefjord), Erik Rosland (Bryne), Steffen Jensen (Notodden),

Ut: Sondre Emilsen (Gjelleråsen), Eric Kitolano (Tromsø)

2. divisjon

Eidsvold Turn

Inn: Herman Henriksen (Ull/Kisa)

Ut:

3. divisjon

Gjelleråsen

Inn: Sondre Emilsen (Ull/Kisa),

Ut:

Lørenskog:

Inn:

Ut:Simen Kristoffersen (Fjellhamar)

FUVO

Inn: EIven Solberg (Eidsvold IF), Kristian Rud (Ull/Kisa), Ole Kristian Torset (Team Nes). Hassan Saad Al-Shimary (Grue), Baktiar Rzaev (Skedsmo), Kristoffer Bugge Holtung (Løten),

Ut:

Ull/Kisa 2 (se Ull/Kisa)

4. divisjon

Skjetten

Inn: Christoffer Blix (Fet), Nicolay Møller Jensen (Blaker), Thomas Møller Jensen (Grei), Stian Sandberg (Gjelleråsen), Alexander Ingi Gunnthorsson (Dalvik/Reynir), Daniel Holt (Fjellhamar), Jonas Kordahl (Skedsmo), Jørgen Slorafoss (Skedsmo), Peter Sande (Lillestrøm)

Ut:

Skedsmo

Inn: Per Einar Gjelsvik (Sørumsand, Eirik Engebretsen (Sørumsand), Petter Evensen (Sørumsand), Martin Evensen (Sørumsand), Oscar Moe (Sørumsand), Jonas Moen (Lillestrøm), Marius Frogner (Fet),

Ut

Aurskog-Høland

Inn: Rebin Badkan (Trane), Fredrik Havnås, Dennis Aaserud, Aleksander Martinsen, Sander Halvorsen, Christian Søbye og Haakon Helbostad (alle tatt opp fra jr)

Ut: Lars Kopperud (Lagt opp)

Marius Preber

Kløfta

Inn: Marius Preber (R&Å), Ole Jacobsen (R&Å)

Ut:

Blaker

Inn: Håkon Lundberg (AFSK), Vegard Gjelsnesvangen (Fet)

Ut: Nikolay Møller Jensen (Skjetten), Joar Akselsen (lagt opp), Markus Lislerud (Militæret), Kristoffer Fagersand (Flyttet)

Eidsvold IF

Inn: Edward Tofthagen (Ringebu-Fåvang)

Ut: Robin Limbodal (Bøn), Niklas Olsen (Bøn), Eiven Solberg (FUVO)

Sørumsand

Inn: Kenneth Wold (Skedsmo), Arman Nazari (Skedsmo), Behzad Nazari (Skjetten), Henrik Nes (G19), Jesper Borgen (G19), Khalil Mohammed (Comeback), Lesmel Alonso (G19), Markus Nikolaisen (Søndre Høland)

Ut: Vegard Servold (Ull/Kisa), Magnus Kolbjørnsrud (ikke bestemt seg ennå), Kristian Lillebo (Skedsmo), Eirik Engebretsen (Skedsmo), Petter Evensen (Skedsmo), Martin Evensen (Skedsmo), Oscar Moe (Skedsmo), Per Einar Gjelsvik (Skedsmo)

Raumnes & Årnes

Inn: Jonny Hansen (Hasle/Løren)

Ut: Marius Preber (Kløfta), Ole Jacobsen (Kløfta)

Fjellhamar

Inn: Stian Bolstad (Strømmen), Simen Kristoffersen (Lørenskog)

Ut:

Gjerdrum

Inn: Mergrim Shurdhiqi (FUVO)

Ut:

Gjelleråsen 2 (se a-lag)

Eidsvold Turn 2 (se a-lag)

Strømmen (se a-lag)

5. divison

5. divisjon skal oppdateres i løpet av helgen.

Hauerseter

Inn:

Ut:

Rælingen

Inn:

Ut:

Flisbyen

Inn:

Ut:

Skårer

Inn:

Ut:

Bjerke

Inn:

Ut:

Løvenstad

Inn:

Ut:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.