mandag, juni 5, 2023

Vidar Gundersen har trolig trekt seg som trener i Skedsmo

Date:

Share post:

Skedsmos hardt pressede trener, Vidar Gundersen, skal i kveld ha trekt seg som trener for bunnlaget i 3. divisjon sier to kilder til Lokalfotballen

Skedsmo har kun to seire på over 20 kamper, og de er akkurat på vei ned i 4. divisjon. Trener Vidar Gundersen har vært presset og i kveld har han trukket seg, har Lokalfotballen fått vite.

Lokalfotballen har kontaktet Skedsmo, men ingen har svart på henvendelsene. Heller ikke Gundersen har svart på Lokalfotballens henvendelse.

Skedsmo ligger nest sist i 3. divsjon med kun fem poeng, og har en målforskjell på 6-23 på de 11 første kampene.

Hvem skal inn og redde Skedsmo nå?

ebrathen
ebrathenhttp://www.lokalfotballen.blog
Jeg er eier og driver av lokalfotballen.blog. Stor kunnskap om breddefotballen på Romerike, og elsker det å skrive og fortelle om grasrota. Den har gitt meg mye, og bloggen er til for å gi tilbake.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

Related articles

Breddefotballens helg sparker i gang – støtt din lokale klubb

Nå er det Breddefotballens helg. Det er lokalfotball på hele Romerike. Her er oversikten, og du må støtte...

Direkte fra 1. runde i NM: Gjelleråsen – Lørenskog

Det blir et herlig lokaloppgjør mellom Gjelleråsen og Lørenskog på Li i 1. runde av NM. Følg alt...

Direkte fra 3. divisjon: Skjetten – Lokomotiv Oslo

Skjetten får besøk av Lokomotiv Oslo i 3. divisjon. Grønntrøyene jakter sin første tre-poenger, og du kan følge...

Bildeserie fra lokaloppgjøret mellom FUVO og Eidsvold Turn

Årets første gresskamp er ferdig, og Eidsvold Turn tok med seg alle tre poengene hjem etter seier over...