mandag, juni 5, 2023

To lovende unggutter er tilbake i Aurskog-Høland

Date:

Share post:

Ola Ness og Lars Fjeld kommer tilbake til Aurskog-Høland. De har prøvd lykken «innaføre», men skal nå utvikle seg videre i hjemlige trakter.

Bjørkelangingen Ola Ness gikk til Lillestrøm for tre år siden sammen med lagkameratene Fredrik Havnås og Apipon Tongay. Sistnevnte er nå på G15-landslaget etter å ha tatt store steg i Lillestrøm. Ness og Havnås har hatt litt større utfordringer, men de har spilt mye og trent godt i LSK.

Hemnesingen Lars Fjeld spilte også på samme lag, Bjørkelangen, som de ovennevnte for tre år siden, men han valgte å prøve lykken i Skedsmo. Begge gutta er født i 2001.

Aurskog-Høland sier at guttene skal tilhøre G19, men kommer til å få trene med a-laget.

ebrathen
ebrathenhttp://www.lokalfotballen.blog
Jeg er eier og driver av lokalfotballen.blog. Stor kunnskap om breddefotballen på Romerike, og elsker det å skrive og fortelle om grasrota. Den har gitt meg mye, og bloggen er til for å gi tilbake.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

Related articles

Breddefotballens helg sparker i gang – støtt din lokale klubb

Nå er det Breddefotballens helg. Det er lokalfotball på hele Romerike. Her er oversikten, og du må støtte...

Direkte fra 4. divisjon: Sørumsand – Hauerseter

Sørumsand får besøk av Hauerseter til en toppkamp i 4. divisjon. Du kan følge alt direkte her på...

Direkte fra 4. divisjon 2023: Aurskog-Høland – Kløfta

Aurskog-Høland får besøk av tabellnabo Kløfta. Det blir som regel tøft og jevnt i disse kampene, og du...

Kommentarer og tips foran mandagens mange lokale fotballkamper

I sola på Romerike spilles det mange kamper denne mandagen, og her er det kommentarer og tips fra...