Treningskamper i lokalfotballen 2017

Det spilles mange treningskamper i vårt område denne vinteren.  Her er oversikten på alle kampene.

Denne oversikten oppdateres når treningskamper blir meldt inn til meg. Resultatene i kampene blir også oppført.

Oppdatert 17. februar

Fredag 13.01

kl. 2100 Oppsal – Lørenskog (Valhall) 4-3 til Oppsal.

Lørdag 14.01

kl. 1000 Skjetten – Grorud 2 (LSK-Hallen) 1-3
kl. 1330 Gjelleråsen – LSK 2 1-0
kl. 1200 Manglerud/Star – Blaker 2-2

Lørdag 21.01

kl. 1200 Lørenskog  Lillestrøm 2 3-2
kl. 13:00 Hauerseter – Ull/Kisa 2 4-2

Torsdag 26.01

kl. 2000 AFSK – Blaker 2-4
kl. 2000 Konnerud – Leirsund 3-3 (Anders Henriksen, Espen Henriksen og Martin Ferdinand)

Fredag 27.01

kl. 1930 Eidsvold Turn – Asker 7-3

Les også: Klare overganger i lokalfotballen

Lørdag 28.01

kl. 1200 Rælingen – Fjellhamar 2-1
kl. 1200 Eidsvold IF – Bjerke 4-2
kl. 1330 Gjelleråsen – Gran 3-2
kl. 1400 Skjetten – Gjerdrum 5-0
kl. 1300 Korsvoll – AHFK 3-0
kl. 1600 Skedsmo – Strømsgodset 2 (LSK-hallen) 2-2

Les også: Saker fra alle kampene ovenfor

Søndag 29.01

kl. 1500 Raumnes & Årnes – Sander 2-1 (Nicklas Sramek og Øystein Pedersen)
kl. 1600 Skårer – Leirsund 5-6
kl. 1900 Fet – Lørenskog 2 (Flyttet til Sandbekken) 3-5

Les også: Klare overganger i lokalfotballen

Onsdag 01.02

kl. 1900 Driv – Blaker 4-5

Lørdag 04.02

kl. 1200 Eidsvold IF – Kolbotn 2-0
kl. 1230 Vålerengen 2 – Lørenskog 4-1
kl. 1330 Gjelleråsen – Lommedalen 5-0

Søndag 05.02

kl. 1200 LSK Jr – Skjetten 3-2

Mandag 06.02

kl. 1900 Leirsund – Kurland 2-2 (Martin Paulsen 2 for Leirsund)
kl. 1900 AFSK – Ull/Kisa 0-17

Tirsdag 07.02

kl. 2000 Fjellhamar – Fet 5-1

Onsdag 08.02

kl. 1930 Lommedalen – Raumnes & Årnes 4-1

Lørdag 11.02

kl. 1200 Lørenskog – Aurskog-Høland 5-2
kl. 1200 Rælingen – Leirsund 4-0
kl. 1200 Eidsvold Turn – Kråkerøy 2-2
kl. 1200 Eidsvold IF – Raufoss Jr 5-0
kl. 1200 Eidsvold IF 2 – Raufoss Jr 2
kl. 1400 Sander – Blaker 2-3
kl. 1400 Skårer – Kongsvinger 2 4-1
kl. 1400 Flisbyen – Høybråten & Stovner
kl. 1430 Eidsvold Turn 2 – Gjelleråsen 2-5
kl. 1600 FUVO – Oppsal 6-3

Søndag 12.02

kl. 1800 Raumnes & Årnes – Hauerseter 1-1

Tirsdag 14.02

kl. 2000 Fjellhamar – Årvoll 4-1

Onsdag 15.02

kl. 2030 FUVO – Gjerdrum 2-1

Lørdag 18.02

kl. 1200 Rælingen – Fet 2-1 (Kamprapport / Bilder)
kl. 1200 Eidsvold IF – Hauerseter 1-1 (Iversen for EIF)
kl. 1200 Lørenskog – Årvoll 2-0
kl. 1300 AFSK – Sørumsand 3-3
kl. 1400 Flisbyen – Blaker 1-5
kl. 1600 Skjetten – Strømsgodset 2 (LSK-hallen) 0-3
kl. 1500 Vestfossen – Skedsmo 2-2

Søndag 19.02

kl. 1000 Grorud – Eidsvold Turn (LSK-hallen) 2-1
kl. 1600 FUVO – AHFK Avlyst

Onsdag 22.02

kl 1900 Drøbak-Frogn – FUVO 1-2

Torsdag 23.02

kl. 2000 Skjetten – Grei 1-1

Søndag 26.02

kl. 1200 Høybråten og Stovner – Skårer (Kurlandsparken)
kl. 1700 FUVO – Ull/Kisa 2 1-0
kl. 1700 Fjellhamar – Fortuna Oslo 3-1 (Aaserud, Flood og V. Smith)
kl. 1800 Fet – Raufoss Jr 3-2 (Jönsson, Søgård og Abusdal)

Lørdag 04.03

kl. 1200 Eidsvold IF – Gjerdrum 4-1 (Johansen, Iversen, Kristiansen og Fjeld for EIF)
kl. 1100 Skade – Blaker 3-5 (Martila 3, Mathisen og Svardahl for Blaker)
kl. 1200 Skjetten – Ready 2-2
kl. 1300 Eidsvold Turn – FUVO 2-0
kl. 1400 Skjetten 2 – Fet  2-1 (Abusdal for Fet)
kl. 1500 Eidsvold Turn 2 – FUVO 2 Avlyst

Søndag 05.03

kl. 1200 Lillestrøm 2 – Skedsmo 4-0

Tirsdag 07.03

kl. 2000 Fjellhamar – Ellingsrud 0-1

Fredag 10.03

kl 1930 FUVO – Flisa 1-1 (Paulsen for FUVO)

Lørdag 11.03

kl. 1200 Gjerdrum – Gjelleråsen 0-5
kl. 1200 Eidsvold IF – Ull/Kisa 2 1-2
kl. 1200 Ullern – Lørenskog 1-2
kl. 1300 Eidsvold Turn – Skjetten 0-1
kl. 1300 Kråkerøy – Skedsmo 3-2
kl. 1400 Flisbyen – Trøgstad/Båstad
kl. 1400 FUVO – Rælingen Avlyst
kl. 1500 Eidsvold Turn 2 – Kløfta 1-3

Torsdag 16.03

Kl. 20:00 AFSK – Aurskog-Høland FK

Fredag 17.03

kl. 1800 Strømsgodset 2 – Lørenskog

Lørdag 18.03

kl. 1200 Skjetten – Oppsal
kl. 1200 Rælingen – Skårer
kl. 1200 Eidsvold IF – Fjellhamar
kl. 1300 Manglerud/Star – Aurskog-Høland FK
kl. 1400 FUVO – Vestfossen
kl. 1400 Korsvoll – Raumnes & Årnes
kl. 1400 Flisbyen – Korsvoll 2

Onsdag 22.03

kl. 2000 Eidsvold Turn – Ull/Kisa

Fredag 24.03

kl. 1800 Skedsmo – Finnsnes

Lørdag 25.03

kl. 1200 Rælingen – OSI
kl. 1200 Lørenskog – Frigg
kl. 1330 Gjelleråsen – Sander

Mandag 27.03

Romsås – Skårer

Lørdag 01.04

kl. 1400 FUVO – Gjøvik Lyn
kl. 1500 Moss – Lørenskog

Lørdag 08.04

kl. 1300 Skeid – Skedsmo
kl. 1300 Kjelsås – Lørenskog
kl. 1400 FUVO – Ready

Annonse

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.