torsdag, oktober 5, 2023

Tre nye mann klare for Skjetten

Date:

Share post:

Skjettens trener Martin Wiker har vært på nyttårs-handling. Tre mann er kommet inn i Skjetten-stallen. Trym Halvorsen kommer fra Strømmen, Daniel Os fra Lillehammer og Ali Otaibi fra Rilindja.

Wiker har dette å si om nyervervelsene:

Trym Halvorsen: Ung og spennende spiller. Treningsvillig med erfaring fra 3. divisjon.

Ali Otaibi: En god stopper med mye trøkk, er også treningsvillig og har god spilleforståelse.

Daniel Os: Høyreist midtstopper eller defensiv midtbanespiller. Har erfaring fra høyere nivå og er en god ballspiller.

Mest kjent for oss på Romerike er Trym Halvorsen. Unggutten har gått gradene i Strømmen før han nå bytter fra grå til grønn drakt. I 2016 spilte han elleve kamper for Strømmen 2 i 3. divisjon.

– Vi skal ha inn to spillere til før jeg er helt fornøyd, avslutter Wiker til Lokalfotballen.

Diskuter rykter og overganger i forumet.

ebrathen
ebrathenhttp://www.lokalfotballen.blog
Jeg er eier og driver av lokalfotballen.blog. Stor kunnskap om breddefotballen på Romerike, og elsker det å skrive og fortelle om grasrota. Den har gitt meg mye, og bloggen er til for å gi tilbake.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

Related articles

For en fantastisk fotballmandag – kommentarer og tips

Det smeller over hele Romerike i kveld. Lokaloppgjør og viktige kamper som du burde opppleve. Her er kommentarer...

Direkte fra 3. divisjon: Eidsvold Turn – FUVO

Eidsvold Turn er store favoritter i lokaloppgjøret mot FUVO. Du kan følge alt direkte på Lokalfotballen.

– Det var indre ønske i spillergruppen om ballbesittende fotball

Eidsvold Turn går fra seier til seier, og de har imponert fotball-Norge. Lokalfotballen tok en prat med trener...

FUVO med årets viktigste seier – Turn fortsetter jakten på Hønefoss

FUVO slo Hødd 2 i årets viktigste kamp – Turn snudde til seier i målfest mot Førde. Les også:...