I verdens lengste oppkjøring er det både kjedelig og spennende treningskamper. Her har du oversikten for lokalfotballen på Romerike i 2019.

Det mangler informasjon fra en del lag, men det fylles på underveis.

Januar:

31.jan:
Gran – AHFK 1-4
20:15 Kløfta – Drøbak/Frogn jr 6-1

Februar:

1.feb:
20:30 Hauerseter – Borgen

2. feb:
12:00 Lørenskog 2 – Blaker
12:00 FUVO – Ottestad
12:00 Rælingen – Christiania BK
13:00 Skedsmo – Selbak
13:00 Eidsvold Turn – Hønefoss
EIF – Kolbu (H)
13:00 Gjelleråsen – Grei
12:00 KIL2 – AHFK, på Gjemselund
Fet – Tynset
14:00 Skjetten – Raumnes & Årnes

3. feb:
14:00 Kolbotn – Sørumsand

6. feb:
19:00 LSK 2 – Aurskog-Høland
20:15 Kløfta – Løten

7. feb:
20:15 Grei – FUVO
20:15 Bjerke – Stange

9. feb:
12:00 Løvenstad – Sørumsand
12:00 Rælingen – Lommedalen
13:00 Eidsvold Turn – Brumunddal
13:00 Skeid 2 – Skedsmo
14:00 KFUM – Lørenskog
Raumnes & Årnes – Vestli

Joakim Madsen jubler med salto for Eidsvold Turn

11. feb:
20:00 Kurland – Blaker

12. feb:
20:00 AFSK – Blaker

14. feb:
20:15 Kløfta – Kolbotn

16. feb:
10:00 LSK 2 – Gjelleråsen
12:00 Lørenskog – Ullern
12:00 Rælingen – Løvenstad
AHFK – Sander i Kongsvingerhallen
Korsvoll – EIF

17.feb:
16:00 FUVO – Grorud 2 (LSK-Hallen)

18. feb:
20:00 Hasle/Løren – Blaker

23. feb:
12:00 Lillestrøm 2 – Sørumsand
13:00 Ottestad – Skedsmo

27. feb:
20:15 Kløfta – Årvoll

28. feb:
20:15 Bjerke – Lunner

Mars:

2. mars:
10:00 LSK 2 – FUVO
12:00 Oppsal – Lørenskog (Valhall)
13:00 Gjelleråsen – Lokomotiv Oslo
13:00 Gran – Sørumsand
14:00 Elverum – Eidsvold Turn

6. mars:
20:00 Dalen – Blaker

9. mars:
Råde – Fet
EIF – Gran

10. mars:
13:00 Skedsmo – Vestli

11. mars:
20:30 Heming – Sørumsand

12. mars:
Fet – FUVO

13. mars:
20:15 Kløfta – Rommen

14. mars:
20:00 Bjerke 2 – Harestua

16. mars:
12:00 Lørenskog – Eidsvold Turn
13:00 Gjelleråsen – Drøbak/Frogn
15:00 Løvenstad – Vestli
16:00 FUVO – Skedsmo (NM)
Raumnes/Årnes – AHFK

17. mars:
EIF – Grorud 2 (H).

18. mars:
Fet – Christiania BC

19. mars:
20:15 Gjelleråsen – Blaker (NM)

20. mars:
19:00 Kløfta – Aurskog-Høland (NM)

23. mars:
14:00 Sørumsand – Fagerborg
13:00 Eidsvold Turn – Nybergsund

24. mars:
15:00 Rælingen – Skjetten (NM)

30. mars:
13:00 Nordstrand – Lørenskog

April:

6. april:
13:00 Eidsvold Turn – Lyn

Har du oversikt på treningskamper sender en mail til espen@lokalfotballen.blog, sms på 45224573 eller kontakt meg på FB eller Twitter.

SVAR

Skriv inn din kommentar
Vennligst fyll inn ditt navn her