Det spilles mange treningskamper i vårt område denne vinteren.  Her er oversikten på alle kampene.

Denne oversikten oppdateres når treningskamper blir meldt inn til meg. Resultatene i kampene blir også oppført.

Oppdatert 17. februar

Fredag 13.01

kl. 2100 Oppsal – Lørenskog (Valhall) 4-3 til Oppsal.

Lørdag 14.01

kl. 1000 Skjetten – Grorud 2 (LSK-Hallen) 1-3
kl. 1330 Gjelleråsen – LSK 2 1-0
kl. 1200 Manglerud/Star – Blaker 2-2

Lørdag 21.01

kl. 1200 Lørenskog  Lillestrøm 2 3-2
kl. 13:00 Hauerseter – Ull/Kisa 2 4-2

Torsdag 26.01

kl. 2000 AFSK – Blaker 2-4
kl. 2000 Konnerud – Leirsund 3-3 (Anders Henriksen, Espen Henriksen og Martin Ferdinand)

Fredag 27.01

kl. 1930 Eidsvold Turn – Asker 7-3

Les også: Klare overganger i lokalfotballen

Lørdag 28.01

kl. 1200 Rælingen – Fjellhamar 2-1
kl. 1200 Eidsvold IF – Bjerke 4-2
kl. 1330 Gjelleråsen – Gran 3-2
kl. 1400 Skjetten – Gjerdrum 5-0
kl. 1300 Korsvoll – AHFK 3-0
kl. 1600 Skedsmo – Strømsgodset 2 (LSK-hallen) 2-2

Les også: Saker fra alle kampene ovenfor

Søndag 29.01

kl. 1500 Raumnes & Årnes – Sander 2-1 (Nicklas Sramek og Øystein Pedersen)
kl. 1600 Skårer – Leirsund 5-6
kl. 1900 Fet – Lørenskog 2 (Flyttet til Sandbekken) 3-5

Les også: Klare overganger i lokalfotballen

Onsdag 01.02

kl. 1900 Driv – Blaker 4-5

Lørdag 04.02

kl. 1200 Eidsvold IF – Kolbotn 2-0
kl. 1230 Vålerengen 2 – Lørenskog 4-1
kl. 1330 Gjelleråsen – Lommedalen 5-0

Søndag 05.02

kl. 1200 LSK Jr – Skjetten 3-2

Mandag 06.02

kl. 1900 Leirsund – Kurland 2-2 (Martin Paulsen 2 for Leirsund)
kl. 1900 AFSK – Ull/Kisa 0-17

Tirsdag 07.02

kl. 2000 Fjellhamar – Fet 5-1

Onsdag 08.02

kl. 1930 Lommedalen – Raumnes & Årnes 4-1

Lørdag 11.02

kl. 1200 Lørenskog – Aurskog-Høland 5-2
kl. 1200 Rælingen – Leirsund 4-0
kl. 1200 Eidsvold Turn – Kråkerøy 2-2
kl. 1200 Eidsvold IF – Raufoss Jr 5-0
kl. 1200 Eidsvold IF 2 – Raufoss Jr 2
kl. 1400 Sander – Blaker 2-3
kl. 1400 Skårer – Kongsvinger 2 4-1
kl. 1400 Flisbyen – Høybråten & Stovner
kl. 1430 Eidsvold Turn 2 – Gjelleråsen 2-5
kl. 1600 FUVO – Oppsal 6-3

Søndag 12.02

kl. 1800 Raumnes & Årnes – Hauerseter 1-1

Tirsdag 14.02

kl. 2000 Fjellhamar – Årvoll 4-1

Onsdag 15.02

kl. 2030 FUVO – Gjerdrum 2-1

Lørdag 18.02

kl. 1200 Rælingen – Fet 2-1 (Kamprapport / Bilder)
kl. 1200 Eidsvold IF – Hauerseter 1-1 (Iversen for EIF)
kl. 1200 Lørenskog – Årvoll 2-0
kl. 1300 AFSK – Sørumsand 3-3
kl. 1400 Flisbyen – Blaker 1-5
kl. 1600 Skjetten – Strømsgodset 2 (LSK-hallen) 0-3
kl. 1500 Vestfossen – Skedsmo 2-2

Søndag 19.02

kl. 1000 Grorud – Eidsvold Turn (LSK-hallen) 2-1
kl. 1600 FUVO – AHFK Avlyst

Onsdag 22.02

kl 1900 Drøbak-Frogn – FUVO 1-2

Torsdag 23.02

kl. 2000 Skjetten – Grei 1-1

Søndag 26.02

kl. 1200 Høybråten og Stovner – Skårer (Kurlandsparken)
kl. 1700 FUVO – Ull/Kisa 2 1-0
kl. 1700 Fjellhamar – Fortuna Oslo 3-1 (Aaserud, Flood og V. Smith)
kl. 1800 Fet – Raufoss Jr 3-2 (Jönsson, Søgård og Abusdal)

Lørdag 04.03

kl. 1200 Eidsvold IF – Gjerdrum 4-1 (Johansen, Iversen, Kristiansen og Fjeld for EIF)
kl. 1100 Skade – Blaker 3-5 (Martila 3, Mathisen og Svardahl for Blaker)
kl. 1200 Skjetten – Ready 2-2
kl. 1300 Eidsvold Turn – FUVO 2-0
kl. 1400 Skjetten 2 – Fet  2-1 (Abusdal for Fet)
kl. 1500 Eidsvold Turn 2 – FUVO 2 Avlyst

Søndag 05.03

kl. 1200 Lillestrøm 2 – Skedsmo 4-0

Tirsdag 07.03

kl. 2000 Fjellhamar – Ellingsrud 0-1

Fredag 10.03

kl 1930 FUVO – Flisa 1-1 (Paulsen for FUVO)

Lørdag 11.03

kl. 1200 Gjerdrum – Gjelleråsen 0-5
kl. 1200 Eidsvold IF – Ull/Kisa 2 1-2
kl. 1200 Ullern – Lørenskog 1-2
kl. 1300 Eidsvold Turn – Skjetten 0-1
kl. 1300 Kråkerøy – Skedsmo 3-2
kl. 1400 Flisbyen – Trøgstad/Båstad
kl. 1400 FUVO – Rælingen Avlyst
kl. 1500 Eidsvold Turn 2 – Kløfta 1-3

Torsdag 16.03

Kl. 20:00 AFSK – Aurskog-Høland FK

Fredag 17.03

kl. 1800 Strømsgodset 2 – Lørenskog

Lørdag 18.03

kl. 1200 Skjetten – Oppsal
kl. 1200 Rælingen – Skårer
kl. 1200 Eidsvold IF – Fjellhamar
kl. 1300 Manglerud/Star – Aurskog-Høland FK
kl. 1400 FUVO – Vestfossen
kl. 1400 Korsvoll – Raumnes & Årnes
kl. 1400 Flisbyen – Korsvoll 2

Onsdag 22.03

kl. 2000 Eidsvold Turn – Ull/Kisa

Fredag 24.03

kl. 1800 Skedsmo – Finnsnes

Lørdag 25.03

kl. 1200 Rælingen – OSI
kl. 1200 Lørenskog – Frigg
kl. 1330 Gjelleråsen – Sander

Mandag 27.03

Romsås – Skårer

Lørdag 01.04

kl. 1400 FUVO – Gjøvik Lyn
kl. 1500 Moss – Lørenskog

Lørdag 08.04

kl. 1300 Skeid – Skedsmo
kl. 1300 Kjelsås – Lørenskog
kl. 1400 FUVO – Ready

3 KOMMENTARER

  1. Hei.

    Du er som er så opptatt av at man skal bruke riktig navn på laga burde vell gjøre det selv?

    Mvh Steffen

SVAR

Skriv inn din kommentar
Vennligst fyll inn ditt navn her