Klare overganger i lokalfotballen på Romerike

Her samles alle overganger i lokalfotballen 2017.

Her får du oversikt på alle overganger fra 3. divisjon til og med 5. divisjon i lokalfotballen.

Denne oversikt vil bli oppdatert hver gang det blir bekreftet en overgang. Oppdatert 10. februar.

3. divisjon

FUVO

Inn: Julian Paulsen (Ull/Kisa), Sindre Bentsen (Mandalskameratene), Mads Rismoen (Kongsvinger), Oskar Wang (Kongsvinger), Fredrik Nilsen (Strømmen), Magnus Bjørnerud (Sander)

Ut: Petter Severeide (Grei), Andre Thomasen (Grei), Petter Sannerud (Raumnes & Årnes)

Skjetten

Inn: Daniel Os (Lillehammer), Ali Otaibi (Rilindja), Trym Halvorsen (Strømmen)

Ut:

Lørenskog

Inn: Amir Dausch (Skeid), Vetle Rygh (Florø), Christoffer Skårn (Førde), Michael Singh (Egen junior)

Ut: Sami Loulanti (Strømmen), Kamil Olsztynski (Grorud), Glenn Hartviken (Grorud), Andreas Nordby (Hønefoss), Walid Idrissi (Kjelsås)

Skedsmo:

Inn: Emil Fiskvik (Tynset), Jesper Kornbakk (Lillestrøm), Sondre Karterud (Grorud), Emil Olsen (Grorud).

Ut: Eirik Holt (Leirsund), Fredrik Åretun (LSK 3), Glenn Sandvik (?), Eivind Bjerkreim (LSK 3),

Eidsvold Turn

Inn: Jonatan Teigland (Oldenborg), Najib Javed (Hasle Løren)

Ut:

4. divisjon

Aurskog-Høland

Inn: Simen Aaserud (Rømskog), Sondre Bergdølmo (Rømskog)

Ut: Ahmed Jouini (Blaker), Vegard Aaserud (Fjellhamar)

Hauerseter

Inn: Bewar Piri (Ull/Kisa 2), Kyrre Johansen (Ull/Kisa 2), Håkon Andresen (Eidsvold IF), Remi Rød (comeback), Peshang Khonori (Raumnes & Årnes), Remi Rød (Comeback).

Ut:Willy Zamble (?), Jan Miguel Borsheim (Eidsvold IF)

Blaker

Inn: Ahmed Jouini (AHFK), Torbjørn Dahlum Nilsen (Rømskog)

Ut:

Gjelleråsen

Inn: Vebjørn Sangnæs (Gjerdrum), Brian Dibula (Langhus), Jaran Vefring (Høyang), William Berg (Fjellhamar), Markus Kaasa (Strømmen)

Gjerdrum

Inn: Kenneth Løwe, Emil Langeland (Egen juniorstall), Adrian Panic (Ull/Kisa)

Ut: Vebjørn Sangnæs (Gjelleråsen)

Eidsvold IF

Inn: Stein Vidar Fjeldvang (Dal), Jan Miguel Borsheim (Hauerseter)

Ut: Jan Åge Sandviken (Lagt opp)

Raumnes & Årnes

Inn: Petter Sannerud (FUVO)

Ut: Peshang Khonori (Hauerseter)

Kløfta

Inn: Vemund Sæther (Lokomotiv Oslo), Eivind Svalestad (Flisbyen), Christian Westad (comeback), Stian Nygård (Ull/Kisa 3), Steffen Nystrøm (Fredrikstad).

Ut:

Fet

Inn: Toni Fetahu (Sørumsand), Ivan Rojo (Langhus), Sebastian Abusdal (Løvenstad), Cherno Nyang (AFSK)

5. divisjon

Flisbyen

Inn: Even Iversen (Hasle Løren)

Ut: Eivind Svalestad (Kløfta)

Rælingen

Inn:George Manea (Leirsund)

Ut:Øyvind Tolgensbakk (skole)

Rømskog

Inn: Eirik Bergsjø (comeback), Magnus Kragtorp (Søndre Høland)

Ut: Simen Aaserud (AHFK), Sondre Bergdølmo (AHFK), Torbjørn Dahlum Nilsen (Blaker)

Nittedal

Inn:

Ut:

Fjellhamar

Inn: Vegard Aaserud (AHFK)

Ut: William Berg (Gjelleråsen)

Aurskog/Finstadbru

Inn: Szymon Krolikowski (Comeback), Patrick Andreassen (Sørumsand), Anders Presterud (Fet)

Ut: Cherno Nyang (Fet), Ayoub Blomberg (?), Mohammed Ali (?), Andreas Ulseth (?), Ola Fossum (?)

Sørumsand

Inn: Tobias Stokkebryn Jensen (Raumnes & Årnes), Bojan Jakovic (Trosvik), Eirik Holen (Flisbyen 3), Jørgen Tjærnås (Comeback), Rezgar Aliassi (Comeback)

Ut: Toni Fetahu (Fet), Patrick Andreassen (AFSK)

Leirsund

Inn: Eirik Holt (Skedsmo), Anders Fagerhus (Åkrene)

Ut:

Mangler det noen overganger? Kontakt meg via epost espen@lokalfotballen.blog eller ring/tekst til 45224573. Du finner meg også Facebook og Twitter.

1 KOMMENTAR

SVAR

Skriv inn din kommentar
Vennligst fyll inn ditt navn her